reklama
 
 
 
   Reference od partnerů

coca cola Spolupráce s Mafiarecords, to je profesionální přístup a plnění všeho, co bylo dohodnuto.
Václav Heidinger - marketing manager, Coca Cola


storm Spolupráce s Mafiarecords je dynamická, kreativní a efektivní. Velmi dobře nám pomáhá propagovat naši značku mezi mladými lidmi.
Luboš Petr - marketing director, STORM


yinachi Spolupráce s Mafia Records funguje naprosto bezproblémově - profesionalní přístup, pravidelné podávání informací, vše, co je předem domluveno, kluci dodrží.
Kristyna Lescinska - Athletes & Culture Manager


snowbitch Mafia Records je profesionalní přístup a kvalitní služby, které jsou v českých vodách vyjímkou. Jako zástupci světových značek jsme rádi, že existuje možnost exkluzivní a působivé prezentace na diváka / účastníka akce. Dosavadní spolupráce nas motivuje k dalším projektům. Originalita a rozmanitost jejich projektu se snoubí s absolutně propracovanou organizací, kterou každý sponzor jistě velice rád ocení.
Václav a Pavlína Jung - jednatelé,
Blue Velvet / RocaWear / Phat Farm / Baby Phat / Montana Cans / Ruff Ryders / Two Angle / North Side


havana Spolupráce s Davidem Snášelem probíhá na profesionální úrovni. Jeho aktivity mají jasný koncept, který je zárukou úspěšné realizace. David Snášel umí velmi dobře rozpoznat a zhodnotit přínos pro participující značku. Cenným aspektem kooperace je pro aktivní přístup jak k nastavené spolupráci tak k novým nápadům.
Dagmar Rychterová - Marketing manager
swisshop Spolupráce s Mafia Records potažmo s Davidem Snášelem je vynikající a je vždy zárukou dokonale zvládnuté akce. Zejména vyzdvihuji jeho profesionální přístup, který potvrzují i jeho perfektně a rychle zpracované report y z akcí. Dalším jeho velkým plus je, že drží slovo, což u českých promotérů není úplně obvyklé, prostě co řekne to platí. Spolupráci mohu jen doporučit. Richard Vlček - SWIS BOARD spol. s r.o.


nugget S Mafia Records se nám spolupracuje dobře. Máme aktualní info a dobré zpětné vazby od účastníků koncertu.
Jožin Toufar - Nugget Team Manager


jagermeister Mafiarecords, záruka kvalitního mejdanu. Mafiarecords, špičková produkce. Mafiarecords, drži slovo. Mafiarecords, progres. Mafiarecords, vypracovat se od začátku. Mafiarecords, respekt! Pavel Starka - JÄGERMEISTER EVENT MANAGER.


Sixty Nine As a brand we've been sponsoring events all over central Europe. But working with Mafia Records and Mr David is the most professional of all. We always get more than we expect and we can be sure that promotion of our brand is always presented on the highest level. I fully recommend his company as a business partner in all areas. We have been working together for few years and hope to cooperate next few Marek Latawiec - www.69.com.pl, www.69NYC.com


xstream Spolupráce s Mafia Records je pro naši společnost velmi přínosná. Jsme velmi spokojeni s kvalitou hudebních párty, na kterých s vydavatelstvím spolupracujeme. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout podobu grafických materiálů a tiskovin, které všechny akce doprovázejí. Velkým plusem je také vždy kvalitně připravený a bohatý doprovodný program.
Petr Mach - šéfredaktor, X Zone Media


gangstastar Spolupráce s Mafiarecords je na vysoké úrovní, rychlost, precisnost, profi přístup a skvělý přehled o dění v hip-hop kultuře. Modernost, s kterou přišla tato firma je pro nás velký přinos. Zpětná reakce ze strany zákazníků je přímo blesková. S Mafiarecords jsme začali spolupracovat ještě, když byla v plenkách a přesně jsme věděli, že bude mít to, co naše firma dlouhodobě postrádala a proto jsme tuto dynamicky rozvíjející se firmu vřele doporučovali našim partnerům.
Andrej Pulko - spolumajitel firmy Gangstastar a distributor značky Makaveli Branded


snowbitch S Mafia Records moc rád spolupracuji. Mám absolutní přehled o průběhu akcí a perfektní zpětnou vazbu. Propagace, program i doprovodný program akcí je na vysoké úrovni.
Jiří Cafourek -marketing manager, Snowbitch.cz a Zoo-York.cz


yinachi Skvěle zpracované reporty z akcí pomáhájí našim klientům pochopit, že jejich prostředky byly vynaloženy efektivně.
Jakub Stránský - Project Manger, YINACHI


rydel house Spolupráce s Mafiarecords je vždy na profesionální úrovni a je přínosem pro obě strany.
Martin Rychlink - marketing manager
Rydel House / Bustagrip /Lando pro CZ a SK

    
   MafiaTV - poslední videa
 

KRSTNÝ OTEC - PRAHA FORUM KARLÍN 2016 - short documentary by MafiaRecords
 
 
 

Marpo ft. Rytmus - Podle sebe (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

IronKap ft. Marpo - Jeden z nich (OFFICIAL VIDEO)
 
 
 

Novacane - Bless (Remix Johnny Youngblood)
 
 
   poslední galerie
   nejčtenější články za poslední měsíc
 
    
   MafiaRecords na Facebooku
 
 
MafiaRecords.cz na Facebooku
 
    
 
    #KRSTNYOTEC
 
 

Krstný Otec / border=
 
 
    
 
    Koncerty / akce
 
 

Křest alba Veni Vidi Wich
 
 
    
   Anketa
 
 
 
  
 
   reklama
 
© mafiarecods.cz  2007-2017   coded by: Tvorba webů a webových aplikací - PETRSYRNY.CZ