Obory a kurzy

Kadeřnice

Tříletý učební obor – Kadeřník KKOV 69-51-H/01

Charakteristika studia:
Tento typ studia je určen pro absolventy z 9. tříd ZŠ se středně dobrým až dobrým prospěchem, se smyslem pro estetiku, módu, kreativitu, … Žáci mají možnost získat odborné vzdělání v oblasti účesové tvorby. Velká pozornost je věnována praktickým dovednostem, možností zúčastnit se různých typů školení, exkurzí, znalost nejnovějších trendů v oblasti kadeřnictví. Žáci mají k dispozici internet, mohou se podílet na vytváření vlastních webových stránek třídy. Vyučuje se zde jeden cizí jazyk (anglický).

Více o oboru

Kosmetička

1. Akreditovaný vzdělávací program „Kosmetička“
(v rozsahu 302 hodin) akreditace MŠMT – 6390/2016-1/148

Po absolvování tohoto kurzu účastníci jsou oprávněni složit odbornou zkoušku pro profesní kvalifikaci kosmetička.

Na základě této zkoušky získá absolvent Osvědčení profesní kvalifikace „Kosmetička“ (69-030-M), opravňující k získání Živnostenského listu daného oboru.

Více o kurzu

Intensive Course

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur piscing elit. Nunc ultri auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semp Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh.

Learn More

Holičské a kadeřnické práce

2. Holičské a kadeřnické práce
(v rozsahu 400 hodin – teorie/praxe)

Absolventi těchto kurzů získají akreditované osvědčení, které je opravňuje získat živnostenský list v daném oboru v předmětu podnikání: Holičství, kadeřnictví (pánské, dámské).